Voorspellingen 123inkt.nl
Ben jij 123inkt.nl? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 00:00
|
Tonga
|
- |
Samoa
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
Noord-Korea
(A)
|
- |
Qatar
(A)
|
- | |||
Indonesië
(C)
|
- |
Australië
(C)
|
- | ||||
China
(C)
|
- |
Saoedi-Arabië
(C)
|
- | ||||
Morgen 16:00
|
Kirgizië
(A)
|
- |
Oezbekistan
(A)
|
- | |||
Oman
(B)
|
- |
Zuid-Korea
(B)
|
- | ||||
Palestina
(B)
|
- |
Jordanië
(B)
|
- | ||||
Morgen 18:00
|
VAE
(A)
|
- |
Iran
(A)
|
- | |||
Bahrein
(C)
|
- |
Japan
(C)
|
- | ||||
Morgen 20:00
|
Koeweit
(B)
|
- |
Irak
(B)
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 22:30
|
Colombia
|
- |
Argentinië
|
- | |||
Morgen 23:00
|
Chili
|
- |
Bolivia
|
- | |||
Ecuador
|
- |
Peru
|
- | ||||
wo 00:00
|
Venezuela
|
- |
Uruguay
|
- | |||
wo 02:30
|
Paraguay
|
- |
Brazilië
|
- | |||
Eerste Divisie 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
De Graafschap
|
- |
Helmond Sport
|
- | |||
Excelsior
|
- |
Telstar
|
- | ||||
FC Den Bosch
|
- |
ADO Den Haag
|
- | ||||
FC Eindhoven
|
- |
FC Dordrecht
|
- | ||||
FC Emmen
|
- |
Roda JC
|
- | ||||
Jong AZ
|
- |
Vitesse
|
- | ||||
MVV
|
- |
FC Volendam
|
- | ||||
SC Cambuur
|
- |
Jong Ajax
|
- | ||||
TOP Oss
|
- |
Jong PSV
|
- | ||||
VVV-Venlo
|
- |
Jong FC Utrecht
|
- | ||||
Bundesliga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:30
|
Bor. Dortmund
|
- |
1.FC Heidenheim
|
- | |||
Ligue 1 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
AS Saint Etienne
|
- |
Lille OSC
|
- | |||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
TEC
|
- | |||
za 14:30
|
DOVO
|
- |
DVS '33
|
- | |||
Excelsior'31
|
- |
USV Hercules
|
- | ||||
Harkemase Boys
|
- |
IJsselmeervogels
|
- | ||||
SC Genemuiden
|
- |
SV Huizen
|
- | ||||
Derde Divisie B 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
FC Lisse
|
- |
VV Smitshoek
|
- | |||
Goes
|
- |
ASWH
|
- | ||||
HSV Hoek
|
- |
Kozakken Boys
|
- | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
OJC Rosmalen
|
- | ||||
SteDoCo
|
- |
Kloetinge
|
- | ||||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
SV Urk
|
- | |||
za 15:00
|
Sparta Nijkerk
|
- |
HBC
|
- | |||
Sportlust '46
|
- |
Rohda Raalte
|
- | ||||
Bundesliga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
RB Leipzig
|
- |
1.FC Union Berlin
|
- | |||
1899 Hoffenheim
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
- | ||||
SC Freiburg
|
- |
VfL Bochum
|
- | ||||
Vfl Wolfsburg
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
- | ||||
Bor. Mönchengladbach
|
- |
VfB Stuttgart
|
- | ||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Twente
|
- |
PEC Zwolle
|
- | |||
PSV
|
- |
NEC Nijmegen
|
- | ||||
Ligue 1 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
Olympique Marseille
|
- |
OGC Nice
|
- | |||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
HSC '21
|
- |
vv Eemdijk
|
- | |||
Derde Divisie B 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Blauw Geel '38
|
- |
FC Rijnvogels
|
- | |||
Meerssen
|
- |
S.V. TOGB
|
- | ||||
Bundesliga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Holstein Kiel
|
- |
Bayern München
|
- | |||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
FC Groningen
|
- |
Feyenoord
|
- | |||
Ligue 1 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
AJ Auxerre
|
- |
AS Monaco
|
- | |||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
NAC Breda
|
- |
Fortuna Sittard
|
- | |||
za 21:00
|
AZ
|
- |
SC Heerenveen
|
- | |||
Ligue 1 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
Paris Saint-Germain
|
- |
Stade Brest 29
|
- | |||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
Sparta Rotterdam
|
- |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
Derde Divisie B 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
Gemert
|
- |
VVSB
|
- | |||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
- | ||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Ajax
|
- |
FC Utrecht
|
- | |||
Willem II
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | ||||
Ligue 1 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
Stade Rennes
|
- |
Montpellier HSC
|
- | |||
Bundesliga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
FC Augsburg
|
- |
FC Sankt Pauli
|
- | |||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Heracles Almelo
|
- |
Almere City FC
|
- | |||
Ligue 1 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
FC Nantes
|
- |
Stade de Reims
|
- | |||
RC Strasbourg
|
- |
Angers SCO
|
- | ||||
Toulouse FC
|
- |
Le Havre
|
- | ||||
Bundesliga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
1.FSV Mainz 05
|
- |
Werder Bremen
|
- | |||
Ligue 1 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
RC Lens
|
- |
Olympique Lyon
|
- |